Wkrótce uruchomimy rejestrację on-line

GODZINY PRZYJĘĆ REJESTRACJA ON-LINE
SKONTAKTUJ SIĘ

KONTAKT
+48 500 108 308+48 500 108 408

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

dr n. med. Katarzyna Puzon-Szczotka
Specjalista neurolog

Leczenie różnego rodzaju zespołów bólowych, zaburzeń pamięci np.: choroby Alzheimera, rzadszych zespołów otępiennych, padaczka, stwardnienie rozsiane

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, który ukończyłam w 2006r. Tytuł specjalisty w zakresie neurologii uzyskałam w 2013 roku. Następnie swoją wiedzę jako specjalista poszerzałam na O/Neurologii w Szpitalu Specjalistycznym im Św. Wojciecha w Gdańsku oraz w Szpitalu im F. Ceynowy w Wejherowie. Mam również wieloletnią praktykę w poradniach specjalistycznych.

W trakcie swojej praktyki zawodowej zdobyłam doświadczenie w leczeniu różnego rodzaju zespołów bólowych. Stosuję terapię przeciwbólową w przewlekłych zespołach bólowych np.: w wyniku zaawansowanych zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa, w neuralgiach oraz bólach głowy, w tym migrenie. Specjalizuję się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń pamięci np.: choroby Alzheimera oraz rzadszych zespołów otępiennych. Mam doświadczenie w prowadzeniu chorych na padaczkę oraz stwardnienie rozsiane. W pracy na pierwszym miejscu stawiam na profesjonalizm i życzliwe podejście do Pacjenta. Staram się być na bieżąco z najnowszymi metodami leczenia. Stosuję terapię marihuaną leczniczą.

Konsultacje lekarskie:

  • wizyty stacjonarne: Gabinetkonopny.pl Gdynia, 81-578 Gdynia, ul. Wiczlińska 54
  • wizyty online (e-wizyty)