O NAS

Marihuana medyczna – nowe odkrycia naukowe i korzystne działania w terapiach medycznych

Od wielu lat naukowcy i świat medycyny interesują się wpływem medycznej marihuany na ludzkie zdrowie. Każdego roku dostarczane są informacje o kolejnych odkryciach i zależnościach w bezpiecznym stosowaniu konopi indyjskich przy wielu schorzeniach, chorobach i problemach zdrowotnych.

Do kogo kierujemy organizowane przez nas konferencje, warsztaty i szkolenia? 
Konferencje przeznaczone będą głównie dla lekarzy, farmaceutów i personelu medycznego, ale także dla chorych i ich opiekunów.

Zależy nam, aby:

Lekarze różnych specjalizacji, farmaceuci i personel medyczny – zdobyli rzetelną wiedzę, z której będą mogli korzystać każdego dnia w swojej pracy.

Pacjenci oraz ich opiekunowie – poznali nowe rozwiązania swoich problemów zdrowotnych i możliwości ich leczenia.

Co chcemy przekazać:

– czym jest medyczna marihuana, jak ją stosować, w których chorobach i zaburzeniach warto rozważyć jej stosowanie i dlaczego pomaga,.
– fakty i mity dotyczące medycznej marihuany,
– wiedzę, którą podzielą się najlepsi eksperci świata medycznej marihuany (z Polski i zagranicy),
– informacje o skuteczność terapii medyczną marihuaną oraz praktyczne porady dotyczące terapii, kuracji wspomagających oraz podnoszących jakość życia.

Dobór prelegentów i wykładowców do każdego z naszych wydarzeń jest nieprzypadkowy. Do udziału w wydarzeniach będziemy zapraszać wybitnych ekspertów w danej dziedzinie z Polski i świata. A wszystko po to, by wspierać naszych Pacjentów i ich najbliższych w dostępie do rzetelnej, sprawdzonej wiedzy opartej na dowodach medycznych (EBM, evidence based medicine).