„Zdrowie jest tym czynnikiem, który daje poczucie, iż właśnie jesteśmy w najlepszym okresie naszego życia.” – Franklin Adams, pisarz amerykański (1881–1960)

MISJA

Misją firmy Gabinetkonopny.pl jest konsekwentne dążenie do udzielania świadczeń medycznych i procesu leczenia, w której naczelną wartością jest dobro, zdrowie i bezpieczeństwo Pacjenta. Służyć temu ma wiedza i umiejętności personelu, wykorzystanie najnowszej wiedzy o współczesnej medycynie oraz dostępność do marihuany medycznej w Polsce. Gabinetkonopny.pl to Podmiot Leczniczy, którego działalność opiera się na doświadczeniu w przekazywaniu wiedzy teoretycznej i praktycznej obejmującej najnowsze osiągnięcia szeroko pojętej dziedziny medycyny z zastosowaniem terapii konopnej. Nasz zespół to lekarze różnych specjalizacji medycznych, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu terapii medyczną marihuaną. Dostosowują indywidualnie terapie dla każdego Pacjenta.

WIZJA

Naszym celem jest kształcenie lekarzy, farmaceutów oraz pacjentów w szeroko pojętym zagadnieniu jakim są terapie z użyciem konopi siewnych oraz indyjskich. Zależy nam, aby każdy zainteresowany nabył teoretyczną i praktyczną wiedzę w zakresie możliwości stosowania terapii konopnej. Od początku działalności priorytetem Gabinetkonopny.pl jest najwyższa jakość usług, a co za tym idzie bezpieczeństwo i komfort naszych Pacjentów. Aby temu sprostać wdrożyliśmy zintegrowany system e-gabinetu, który pozwala komfortowo dla Pacjenta przeprowadziće-wizytę, z łatwością przesłać wymaganą dokumentację medyczną, zapewnić dostępność leku.

WARTOŚCI

System wartości jest dla nas drogowskazem wskazującym nam jak dzielić się wiedzą medyczną dotyczącą terapii konopnej. Nasz system wartości oparty jest o trzy nadrzędne grupy wartości: Mądrość, Moralność, Rozwój.

Mądrość – rzetelne pozyskiwanie wiedzy z badań naukowych, aby jak najlepiej wspierać w terapii naszych Pacjentów.

Moralność – dzielenie się wiedzą z Pacjentami, aby zaproponowana terapia była najlepszym wsparciem w problemach zdrowotnych.

Rozwój – dokładanie wszelakiego wysiłku w pozyskiwaniu nowych informacji medycznych oraz uważna obserwacja rynku medycznego, który doskonali swoje badania związane z produkcją oraz wdraża nowe, innowacyjne procedury upraw.

Jesteśmy placówką medyczną zarejestrowaną i wpisaną jako Podmiot Leczniczy do Rejestru Podmiotów Wykonującą Działalność Leczniczą (RPWDL)